Opinie klientów, którzy nam zaufali.

  • Witam! Serdecznie dziękuję za opiekę nad moją chorą Mamą, za profesjonalne i bardzo ciepłe podejście, za wszystko, co sprawiło, że mogliśmy spokojniej spojrzeć na tę chorobę i nabrać do niej dystansu, nauczyć się z nią żyć. Dziękuję raz jeszcze a wszystkim potrzebującym, właśnie takiej pomocy bardzo polecam Firmę HAL-OP. Pozdrawiam Maria z Jachcic.

  • Witam. Od 18 m-cy korzystam z usług opiekuńczych firmy Pani Haliny Dąbkowskiej‑Drążek. Opieka dotyczy mojej 94 letniej Mamy, która po udarze jest osobą leżącą. Usługi wykonywane są profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam korzystanie z usług firmy Pani Haliny.

  • Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat profesjonalizmu, znajomości problemów oraz zaangażowaniu Pani Haliny w opiekę nad moją niepełnosprawną mamą. Gorąco polecam. M.P.

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Hal-Op. Polecamy tę firmę wszystkim potrzebującym takich usług. Helena.

  • Firma Halop sprawowała opiekę nad moją mamą. Pani Halina jest profesjonalna w każdym aspekcie. Firma godna polecenia. T.

  • Chciałbym bardzo podziękować za opiekę nad moją Mamą chorą na Alzheimera. Jest to opieka bardzo profesjonalna i dająca Mamie spokojne dni w tej chorobie. Szukałem długi czas opieki, ale Pani Halina i jej opiekunki pozwolił mi spokojniej myśleć o tej chorobie. Mogę z całym sercem polecić usługi opiekuńcze Pani Haliny. Pozdrawiam Bogdan Jarząbkiewicz.

  • Witam. Od sierpnia 2015 roku korzystam z opieki dla mojej 88 mamy. Opiekę zleciłem Firmie HAL-OP. Jestem z usług bardzo zadowolony i mogę ją polecić. Pracownicy firmy zawsze realizowali usługi poprawnie i z zaangażowaniem. Przez okres 2 lat opieka była świadczona zawsze w dni robocze, a w okresie dni wolnych można było zlecać usługi dodatkowe. Jeszcze raz polecam usługi HOL-OP. Pozdrawiam, Andrzej Paliwoda.

  • Dziękuję za opiekę nad babcią. Usługi opiekuńcze Pani Haliny są na najwyższym poziomie.

Serdecznie prosimy Państwa o przesłanie opinii o firmie Hal-Op na adres mailowy [email protected]